Franciscusgroep

Leiden

Algemeen stafleden

Mark Meuleman

'Algemeen bestuurslid' 

 

Hallo, ik ben Mark. 

Begin januari 2021 ben ik bestuurslid bij de Franciscusgroep geworden, waarbij ik verantwoordelijk ben voor het materiaalbeheer binnen onze vereniging. In 1987 ben ik als welpje begonnen op het oude welpenhonk aan de Potgieterslaan. Daarna ben ik doorgestroomd naar de verkenners (tegenwoordig scouts) en vervolgens naar de senior verkenners (tegenwoordig explorers). 

 

Na een aantal jaren staflid te zijn geweest van deze laatste 2 speltakken, was het vrijwilligerswerk helaas niet meer te combineren met mijn studie en werk. De groep ben ik altijd blijven volgen en vanaf dat moment was ik regelmatig te vinden bij de vereniging als hulpstaflid of foerageur.

 

Net voor de verhuizing van het oude clubhuis aan de Hazewindsteeg naar de J.C. de Rijpstraat ben ik gevraagd om de taak van groepsmateriaalmeester op mij te nemen. En samen met de materiaalmeesters van de speltakken zorg te dragen voor het vele materiaal binnen onze vereniging.